Diskuze

marvela

Dobry den chci se zeptat, ktery patek je cvičení kardio & tabata. DEKUJI
Radim Sládek zareagoval:
Dobrý den, tréninky tabata & kardio je vždy pondělí a pátek s nedělí se vždy střídají. Přesný rozpis na aktuální týden najdete vždy na fb stránkách. Pěkný den.

vojta dupal

dobrý den od kolikati let je box vhodny
Radim Sládek zareagoval:
Dobrý den, kondiční box je vhodný z praktického důvodu cca od 13 let.

Radim Sládek

Od ledna 2018, nová třída pro začátečníky.
Čas 15.45 - 16.45 h. Každá neděle :-)

Luboš

Dobrý den, hledám nějáké cvičení které mi pomůže se dostat do kondice a zlepšit tělesnou výdrž a rychlost. Jsem úplný začátečnák a s podobným druhem cvičení nemám zkušenosti. Chodím akorát do fitka. Byl by pro mě Váš trenink vhodný? Kdy bych se mohl dostavit jako začátečník abych se s Vašim treninkem mohl seznamit a nebrzdil ostatní? Pracuju na směny nebude to problém?
Radim Sládek zareagoval:
Dobrý den. Pro úplné začátečníky doporučuji trénink v neděli 16.45 h. Podrobnosti v sekci novinky.

Radim Sládek

Přátelé a kamarádi.
Stále častěji odpovídám na otázky, týkající se možností kondičních dopoledních tréninků. Ideální pro maminky na mateřské, pro lidi pracující na směny atd. Takže pokud chcete cvičit a něco dělat, kombinovat cvičení v tělocvičně, nebo venkovní cvičení budu rád za váš ohlas a můžeme začít něco plánovat. Ve skupině nás je cca 450 a věřím, že ne všichni jsme jen fb cvičenci, kteří umí jen klikat na klávesnici 😉
Kondice Havířov

Kondiční tréninky v Havířově. Trénink jehož cílem je především redukce hmotnosti, zpevnění a formování postavy. Neznáš bolest!

TOPlist
Webové stránky vytvořil Viktor Petříček a Radim Sládek